Opinie klientów

8 thoughts on “Opinie klientów

  1. Oddałem dwuczęściową kanapę od motocykla, która przetarła się w wyniku wywrotki w kilku miejscach. Poszukiwałem takiego samego materiału aby przeszyć na nowo, na co Pan Andrzej powiedział, że naprawi istniejące oryginalne poszycie .. i tak zrobił oczywiście ku mojemu zaskoczeniu i radości nie ma śladu. Finansowo też mnie bardzo nie skrzywdził :). Miły, konkretny i rzetelny fachowiec ( dzisiaj to rzadkość ). Dziękuję i POLECAM !!!

  2. Dzis odebrałem kanapę do mojego bandziora i jestem pod wrazeniem:)Dobry materiał fachowa robota a i cena bardzo przystępna:) Motocykl nabrał nowego blasku:)

  3. Świetny człowiek i fachowiec ? Bardzo kontaktowy, słowny i rzetelny. Auto oddałem o godz. 10 i za kilka godzin było gotowe, a na pół godziny przed dostałem telefon, że już za chwilę będzie gotowe – super. Fotel kierowcy był przekrzywiony, gąbka bardzo wygnieciona i z dziurą w tapicerce, a teraz jazda to sama przyjemność. Fotel świetnie wypełniony, dziura ładnie załatana, niewidoczna i fotel prosty ? A do tego cena za wszystko bardzo fajna. Jeżeli będę jeszcze kiedyś potrzebował, wrócę na pewno ?

  4. Znam człowieka od 15 lat. W zasadzie każde moje auto ląduje u niego. Robił mi kompletne tapicerki w zwykłych autach, klasykach amerykańskich a nawet w kamperze. Ostatnio również nawet plandeki do terenówki. Zawsze robota pierwsza klasa, błyskawicznie wykonana a do tego potrafi uwzględnić wszelkie widzimisie i udziwnienia. Jest w stanie zrobić praktycznie wszystko i ze wszystkiego. Stosuje doskonałe materiały najwyższej jakości. Realizowałem u niego wiele projektów i za każdym razem efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Ceny niskie. Człowiek z pasją i olbrzymim doświadczeniem. Otwarty na wszelkie pomysły. Zawsze służy profesjonalnym doradztwem. Podpowie, wymyśli, pokaże przykłady, pomoże zaprojektować a na końcu zrobi. Gorąco polecam….

  5. Rewelacyjny fachowiec,rzeczowe doradztwo i perfekcyjne wykonanie w bardzo dobrej cenie.Oddalem do wymiany obicie siedzenia od mojej VF750 i dostalem super nowe siodlo .Serdecznie polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + 6 =